‘GENÇ’ BULUŞMA!

ADD Samsun Şubesi Gençik Kolları üyeleri, düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi. Şube Başkanı Dr. Özkefeli, gençlere, “Sizler aydınlık Türkiye’nin umut ışığınız” diye seslendi

Atatürkçü Düşünce Derneği(ADD) Samsun Şubesi Gençlik Kolları üyeleri, dernekten burs alan 43 öğrenci ile birlikte düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi. ADD Samsun yöneticilerinin de yer aldığı kahvaltıda, “Ulu Önderimizin izindeyiz” mesajı verildi.

‘GÖNÜLLÜ MÜCADELE VEREN BİREYLERİZ’
Düzenlenen kahvaltı programına katılan ADD Samsun Şube Başkanı Dr. Işık Özkefeli, “ADD, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve devrimlerini, geleceğin teminatı olan siz gençlere anlatmak, yaymak, günümüz Türkiye’sine uyarlamak üzere kurulmuş bir dernektir. Bu amaç uğrunda hepimiz burada gönüllü olarak bulunan ve mücadele veren bireyleriz. Bizler sizlere eğitim ve öğretiminiz için maddi destek olurken sadece aracıyız. Maddi olarak desteklenen, soran ve sorgulayan bir gençliğin geleceğimiz olduğunun bilincinde olarak sizlerleyiz” dedi.

‘AYDINLIK TÜRKİYE’NİN UMUT IŞIĞISINIZ’
Türkiye‘de son yıllarda Atatürk ilke ve devrimlerinin altının oyulduğunu, Cumhuriyet kazanımlarının yok edildiğini, hukukun üstünlüğünün tek adamın üstünlüğüne geçtiği belirten Dr. Işık Özkefeli, “Bu karanlık günlerde, sizlerin aydınlık yüzleri bizlerin çağdaş ve aydınlık bir Türkiye umudumuzun ışığıdır. Sizlerin en büyük göreviniz eğitiminiz ve dersleriniz. Sizlerin başarısı bizlerin başarısıdır. Hepiniz İyi ki varsınız. Projelerimiz, sizlerin fikirleri, hep beraber çizeceğimiz yol haritamız çok önemlidir. Her zaman yanınızdayız. İlk Adım Şehri Samsun’da aydınlık ve çağdaş geleceğimizin teminatı siz gençlerimiz ile büyük projelere imza atacağız” diye konutu.

Dr. Işık Özkefeli’nin konuşmasının ardından ADD Yönetim Kurulu üyeleri tanıtıldı, konuşmalar ve toplu fotoğraf çekimi sonrası kahvaltı etkinliği sona erdi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.