‘HER ŞEY ÇARŞAMBA İÇİN’

Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası başkanlığı için yarışan Ayhan Sonkaya’nın ziyaret etti Kazım Yılmaz, “Her şey Çarşambamız için” dedi

30.09.2022
A+
A-

Samsun’da, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Başkan Adayı Ayhan Sonkaya ve meclis adayları, Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB) Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

ODA VE BORSA SEÇİMLERİ GÜNDEMDE
2022 yılı oda ve borsa organ seçimlerinin konu alındığı ziyarette, bu hafta sonu gerçekleştirilecek oda ve borsa başkanlık seçimlerinde ÇTSO Başkan Adayı Sonkaya, başkan yardımcılığı döneminde bölge esnafını dinleyerek Çarşamba için tüm gayretini ortaya koymaya çalıştığını ifade ederek, Yılmaz’a ÇTSO’da yeni oluşturulacak yönetimin yapacağı çalışmaları aktardı.

Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası başkanlığı için yarışan Ayhan Sonkaya'nın ziyaret etti Kazım Yılmaz, "Her şey Çarşambamız için” dedi

‘HUZUR İÇERİSİNDE BİR SEÇİM OLSUN’
Ayhan Sonkaya ve meclis adaylarından yeni dönemde yapacakları çalışmaları dinleyen Yılmaz, Ekim- Kasım döneminde gerçekleştirilecek başkanlık seçimlerinin tüm oda ve borsalara hayırlı olmasını dileyerek, yapılacak seçimin huzur ortamında gerçekleşmesini temenni etti. Yılmaz, “Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Ayhan Sonkaya ve meclis adayı olan arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz. Her şey Çarşambamız için” dedi.

Çarşamba Ticaret Borsası Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette ayrıca ÇTB Meclis Başkanı Hacı Toraman hazır bulundu.
Başkan Yılmaz, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Ayhan Sonkaya ve meclis adaylarına nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.