MMO’DA UNUTULMAZ BİR GÜN!

Hayırsever iş insanı Olgun Aydoğan tarafından Samsun’da ağırlanan Diyarkabırlı bir grup ortaokulu öğrencisi, Makine Mühendisleri Odası’nın(MMO) konuğu oldu

Samsunlu iş insanı Olgun Aydoğan, 19 Mayıs etkinlikleri kapsamında Diyarbakır Çermik Arabük Ortaokulu öğrencilerini ve öğretmenlerini Samsun’da ağırlıyor. Hayırsever iş insanı Diyarbakırlı konuklarıyla son olarak MMO Samsun Şubesi’nin misafiri oldu.

GÜNÜN ANISINA KARŞILIKLI HEDİYELER
MMO Samsun Şubesi’nde Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Gürkan ve yönetim kurulu üyeleri tarafından ağırlanıp Diyarbakırlı çocuklara Samsun pidesi ikram edildi. Öğrencilere yakın ilgi gösteren Kadir Gürkan öğretmenlere de günün anısına Bandırma Vapuru maketi armağan etti. Diyarbakırlı öğrenciler ise Kadir Gürkan’a okullarının isminin yazılı oldu baskılı tişört hediye ederek teşekkür etti.

19 MAYIS COŞKUSU VE MİLLİ BİRLİKTELİK
19 Mayıs’ın Samsun’da başka bir coşku ve gururla kutlandığını hatırlatan Kadir Gürkan, “Bu kapsamda şehrimizde ağırladığımız Diyarbakırlı çocuklarımız, ziyaretleriyle bizleri mutlu etmiştir. 19 Mayıs’ın, Kurtululuş Mücadelesi’nin, tam bağımsız Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk adımının atıldığı bu kentte Diyarbakırlı çocuklarımızla milli birlik ve beraberliğimizi bir kez daha pekiştirdik” dedi.

Etkinlikte ayrıca MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Üyesi End. Yük. Müh. Ali Dinler ve MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Üyesi Mak. Müh. Ayşe Ünsal Kıran, ‘Makine ve Endüstri Mühendisliği’ meslekleri hakkında birer sunum gerçekleştirdi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.