MUHTEŞEM GECE!

Samsun’nda Karadeniz Laminat Parke ile Aykar Konut şirketlerini bünyesinde barındıran Aydınlar Group çalışanları, Tirit Gecesi’nde bir araya geldi

Samsun‘da 1992 yılında ‘ahşap parke’ ile başladığı ticaret yolculuğunu bugün Karadeniz Laminat Parke ve Aykar Konut gibi 2 önemli şirketi bünyesine katarak sürdüren Aydınlar Group, çalışanlarını Tirit Gecesi’nde bir araya getirdi. Aydınlar Group Yönetim Kurulu Başkanı Sezgin Aydın, etkinlikte yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajları verdi.

HEDEFİMİZ HAYATI ZENGİNLEŞTİRMEK, KOLAYLAŞTIRMAK…’
Şirket merkezinde düzenlenen Tirit Gecesi’ne personelin yanısıra 150’yi aşkın laminat parke ustası katıldı. Hep birlikte yenilen yemeğin ardından bir konuşma yapan Aydınlar Gruoup Yönetim Kurulu Başkanı Sezgin Aydın, “Öncelikle içi dolu, yürekten gelen bir ifade ile anlatmak gerekirse; yoğun emek isteyen işlerden başarı ile çıkmak isteyişimiz işimize ve değerli müşterilerimize olan saygıdandır. Hedefimiz, hayatı kolaylaştırmak ve zenginleştirmektir” dedi.

‘ÇALIŞALIM, HEP BERABER PAYLAŞALIM’
Aydınlar Group’un her geçen gün büyüdüğüne dikkat çeken Sezgin Aydın, “Büyüdük ve kocaman bir aile olduk. Geldiğimiz yeri unutmadan , daha iyisini yapabilmek için hiç durmadan çalıştık. Gideceğimiz yere emin adımlarla ilerlerken yanımızda bizimle beraber emek veren , kendi işi gibi çalışıp işini severek sahiplenen ustalarımızı unutmadık. En büyük teşekkür ustalarımıza. Ramazan-ı Şerifi karşılaşacağımız bu mübarek günler de dualarla birlikte bütün ekip arkadaşlarımız ve ustalarımızla keyifli bir akşam geçirdik. Emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür eder, işlerinizde kolaylıklar dilerim. Çalışalım hep beraber paylaşalım ” diye konuştu.

 

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.