ÖZEL HEDİYELER!

Samsun’da Canik Belediyesi ekipleri ücretsiz servis noktalarını ziyaret ederek TEKNOFEST KARADENİZ için özel hazırlanan hediyeleri vatandaşlara takdim etti

Samsun’da Canik Belediyesi ilçeden sağladığı ücretsiz servisle vatandaşları TEKNOFEST’le buluşturmaya devam ediyor. Ücretsiz servis noktalarında vatandaşları ziyaret eden belediye ekipleri, TEKNOFEST için özel olarak hazırlanan hediyeleri vatandaşlara takdim etti.

‘HEYECANLARINA ORTAK OLUYORUZ’
Hediyelerin TEKNOFEST anısına özel olarak hazırlandığını ifade eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Vatandaşlarımızın şehrimizde düzenlenen TEKNOFEST KARADENİZ’i büyük bir ilgi ve heyecanla takip ediyorlar. Bizler de vatandaşlarımızın heyecanlarına ortak oluyoruz. Bu sene şehrimizde düzenlenen dünyanın en büyük havacılık, uzay ve teknoloji festivali olan TEKNOFEST anısına özel olarak hazırladığımız hediyeleri vatandaşlarımıza takdim ediyoruz” dedi.

‘ÜCRETSİZ SEFERLER SÜRECEK’
TEKNOFEST KARADENİZ süresince ücretsiz servis seferlerinin devam edeceğin belirten Sandıkçı, “TEKNOFEST KARADENİZ için özel olarak düzenlediğimiz ücretsiz servis seferlerimiz festival süresi boyunca devam edecek. İlçemizden festival alanına vatandaşlarımızın gidiş ve dönüşlerini aralıksız bir şekilde sürdüreceğiz” diye konuştu.

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.