YAŞLILARA VEFA!

Samsun’da Atasam Tıp Merkezi Genel Müdürü Birsen Öztürk 14 Şubat Sevgililer Günü etkinlikleri kapsamında Mavi Kuşak Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi’ni ziyaret etti

15.02.2022
A+
A-

Samsun’da 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenleyen Atasam Tıp Merkezi, yaşlıları unutmadı. Tıp Merkezi Genel Müdürü Birsen Öztürk ekibiyle birlikte Mavi Kuşak Yaşlı Bakım Merkezi’ne ziyarette bulundu.

ÇİKOLATA VE KURABİYE İKRAMI
Ziyaret sırasında bakım evi görevlilerinden bilgi aldıktan sonra yaşlılarla tanışmak isteyen Birsen Öztürk ve beraberindekiler, onların hikâyelerini kendi ağızlarından dinledi. Ziyaret sırasında çikolata ve sevgililer günü için özel olarak hazırlanan kalp şekilli kurabiye ikram edildi.

‘BÜYÜKLERİMİZ, EN SEVDİKLERİMİZ’
Mavi Kuşak Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi’nde yaşamlarını sürdüren çiftlerin olduğu bilgisini de alan Birsen Öztürk, onların da sevgililer gününü kutladı. Çiftlerden biri 75, diğeri 65 yıllık evlilik hikâyelerini keyifli bir şekilde paylaştığı ziyaret sonrası Birsen Öztürk, “Burada yaşayan büyüklerimiz gönlümüzde en sevdiklerimiz arasında olacaktır. Yaşlılarımız bizi çok sıcak ve samimi bir şekilde karşılayarak ziyaretimizden duydukları mutluluğu ifade ettiler. Bu özel günde büyüklerimizin yanında olmak ve bir nebze de olsa onları mutlu etmek istedik” değerlendirmesinde bulundu.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.