"Zihni Şahin'e Çok Teşekkür Ederiz" | Yeni Günde Haber | Güncel Son Dakika Haberler
SON DAKİKA

Korkunç kaza!

ASAYİŞ, SON DAKİKA

“Zihni Şahin’e Çok Teşekkür Ederiz”

Bafra ve Bafralıların sesi olan 55Yenigün olarak sokağın nabzını tutmaya devam ediyoruz.

Bu haber 11 Aralık 2018 - 16:34 'de eklendi.

Bu kez gündemimize Bafra’nın merkezi diyebileceğimiz Beşyol Kavşağına bağlı olan Yaşar Doğu Caddesini ele aldık. Bu sıralar Yaşar Doğu Caddesinde yapılan kaldırım çalışmalarını Bafra’lı vatandaşlara sorarak düşüncelerini aldık. Bakalım Bafra’lı vatandaşlar neler demişler.

Hazrat AÇIKGÖZ


Çok güzel oluyor yalnız biraz dar oluyor. Araba çekilecek yer yok. İyi oluyor fena sayılmaz.

Hasan YILMAZER


Çok güzel yani güzel oldu. Mesela buradan bayanlar gidiyordu çocuklarıyla birlikte geçemiyordu çocuk arabalarını yukarı çıkartamıyorlardı orada zorluk oluyordu.

Adem KOÇ


Geç kalınmış bir zaman diyelim buna Bafra için çok geç kalınmış. Bunun daha önceden yapılması gerekiyordu. Beğendim şu an güzel hem esnaf için hem yayalar için hem Bafra için iyi bir görünüm oldu.

Perihan ÖZTÜRK


İyi güzel olmuş temiz oldu. Yapanlara teşekkür ederim.

Eyüp KESKİN


İyi güzel oldu yalnız bizim oaralardaki yollar hep berbat.

Murat ÖZTÜRK


Çok güzel oldu kaldırım demek temizlik demektir. şehrin güzelliği, gösterişidir ahenkidir. Bizim için çok güzel oldu vatandaş için de çok güzel oldu. zaten buradaki kaldırım yüksekti vatandaş buraya oturuyordu burası dolmuş durağı vatandaş rahatsız oluyordu. Yani çok güzel oldu şu anda yapılması. Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’e bu yaptığı çalışmalardan dolayı çok teşekkür ediyoruz. İleriki zamanlarda daha güzel olacağına inanıyorum.

Ahmet DEREBEY


Çok güzel buluyoruz gerçekten. Bafra’mız için bir ihtiyaçtı geç kalınmış bir ihtiyaçtı diyelim. Çok memnunuz güzel devamını bekliyoruz inşallah.

Emre KOÇAK


Bence güzel bir uygulama oldu açıkcası. Daha önce buralarda alçak yüksek dengebeli bir kaldırım vardı topuklu giyen arkadaşlarımız, engelli vatandaşlarımız, çocuğu olan annelerimiz , teyzelerimiz yürüyemiyorlardı. Trafik açısından da güzel bir uygulama oldu. Güzel buluyorum devamını da bekliyoruz.

Sedai ARSLAN


Benim hoşuma gidiyor yani ben AKP’li değilim ama şu yapılan iş benim hoşuma gidiyor. Partili olmak mesele değil mecburda değilsin.

Muzaffer GÖKMEN


Yapılan şeyler güzel. Yolarımız tozdan kurtulacak kaldırımlar dolayısıyla. Kaldırımlar geniş oldu araba park sorunu biraz daha kaldırılmış oldu.

Röportaj / Elif SEKMEN – Onurcan SADIKOĞLU