‘ADETA İNTİKAM ALIYOR!..’

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Samsunspor-Mustafa Demir tartışmasına katıldı

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in Samsunspor yönetimi ve taraftarlarını ayağa kaldıran sözlerine tepki gösterdi. Usta, “Makamlar geçici, Samsunspor bakidir” dedi.

SEVDAMIZ OLAN ARMA
Erhan Usta, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Kıymetli Samsunlu hemşerilerim, biliyorum Samsun BŞB Başkanının yaptıkları canınızı sıkıyor ve haklı olarak sitem ediyorsunuz. Bir Samsunspor taraftarı olarak tribünlerde, bu şehrin çocuğu ve milletvekili olarak ise gerek Meclis kürsüsünden gerekse de verdiğim önergelerle sevdamız olan Arma’ya sahip çıktım ve çıkmaya devam edeceğim. Sizler de Samsun’a ve Samsunspor’a karşı yapılan yanlışlara karşı en ağır cezayı MustafaDemirİstifa hashtagını (#) Ülke gündemine oturtarak verdiniz.

‘KOCA ŞEHİR İSTİFASINI İSTİYOR’
Bir belediye başkanı için, koca bir şehrin istifasını istemesi kadar vahim bir durum yoktur. Bu Belediye Başkanı Samsun’a hizmet edip bir parça da olsa halkın gözünde değer kazanmayı tercih etmek yerine, adeta intikam alırcasına bir daha oturamayacağını bildiği o koltuğun tadını kendi çapında çıkarmaya çalışmaktadır.
Makamlar geçicidir fakat Samsunspor bakidir.

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.