Arma aşkına, liderlik köşküne!

01.10.2019
A+
A-

Oktay ZERRİN’in kaleminden

Aman da aman, ne güzel bir sonuçtur bu öyle! Yılport Samsunspor yine yılmadı, aslanlar gibi savaştı, mücadele etti ve 3 puanı kapıp Samsun’a şen döndü!
Böylece Karadeniz’in hırçın, kırımız şimşekleri aldığı bu 3 puanla en başta 15 puanlı Manisa FK’ ya” Peşindeyim, zirveyi sana bırakmam” diyerek, deplasmandan çıkardığı 3 puanla; haftaya Samsun’da seninle görülecek bir hesabımız var, liderliğe giden yol Samsun’dan, bizden geçer gibi önemli ve anlamlı bir mesaj gönderdi rakibine!
Afjet Afyonspor’u deplasmanda; 65.dakikada Afyonsporlu Gökhan’ın kısa düşen geri pasını iyi değerlendirip, topu kazanan golcü Bahattin Köse; Afyonspor kalecisini de şık bir çalımla geçip Samsunspor’un galibiyet golünü kaydetti.
Doğrusu; böyle zor bir maçtan 3 puan çıkartabilmek öyle her takımın becerebileceği bir şey değildir ve Yılport Samsunspor; kazandığı bu maç ve altın değerindeki 3 puanla 13 puana yükselirken; Afjet Afyonsor ise 15 puana yükseldi. 2 puan farkla lider olan rakibi Afyonspor ile haftaya Samsun’ da zirveyi ele geçirme mücadelesi verecek olan Samsunspor; kazandığı takdirde rakibi 15 puanda kalırken; bir puanla rakibini geçip, 16 puanla grubunun yeni lideri olacak.
Daha şimdiden; tüm Samsun şehrini liderlik özlemi ve aşkı sarmış durumda. Futbolcularda, yönetimde ve de taraftarlarda tatlı ve heyecanlı bir bekleyiş hâkim.
Bu ayağımıza kadar gelen tarihî fırsatı sakın kaçırmayalım. İdmanları ve hazırlıkları; ciddiyeti eden bırakmadan devam ettirelim ki; Manisa karşısında taş gibi, başarılı, istekli ve liderliğe aç, futbola tok bir görüntü verelim yoksa liderlik de umutlarımız da azalabilir.
Hadi bakalım çocuklar; taraftarlar ve yönetim görevini yaptı. Şimdi sıra sizde! Çıkın sahaya; aslanlar gibi oynayın ve atın cebe 3 puanı, lider olmanın sonsuz keyfini çıkartın.
Arma aşkına, Liderlik köşküne!
Başarılar dileğiyle, saygılar sunarım!

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.