Göksel Başar’ın Ramazan Bayramı Kutlaması « Yenigün Gazetesi
SON DAKİKA

Korkunç kaza!

ASAYİŞ, SON DAKİKA

Göksel Başar’ın Ramazan Bayramı Kutlaması

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar Ramazan Bayramı münasebeti ile kutlama mesajı yayınladı.

Bu haber 04 Haziran 2019 - 11:52 'de eklendi.

Başkan Başar Mesajında ” Bayramlar, İnsanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının pekiştiği, dostluk ve kardeşlik ile hoşgörünün ortaya çıktığı en özel günlerdir.
Birlik beraberlik ve sosyal yardımlaşma duygularının yoğun olarak yaşandığı Ramazan Bayramı’nın ilçemize, memleketimize ve tüm İslam alemine sağlık, barış ve huzur dolu günler getirmesini temenni ederim.
Bu vesile üyelerimizin, hemşerilerimizin ve tüm İslam aleminin mübarek ramazan bayramını kutlar, saygı ve sevgilerimi sunarım” dedi.
Başkan Göksel Başar Ramazan Bayramı kutlama etkinliği ile ilgili  Geleneksel Hale getirdiğimiz Kahvaltılı Bayramlaşma Programı 04.06.2018 Salı (Bayramın birinci günü) saat 10:30-11:30 saatleri arasında Ali Kale Turistik Tesislerinde Protokol, Kamu Kurum ve Kuruluş Temsilcileri, Üyelerimiz ve kıymetli Hemşerilerimizin katılımları ile gerçekleştirilecek olup tüm halkımız davetlidir’ dedi

Göksel BAŞAR
Yönetim Kurulu Başkanı
TOBB AB Uyum Komisyon Başkanı